Beata Kozidrak napisała książkę, wkrótce jej premiera

 Beata Kozidrak napisała książkę, wkrótce jej premiera

Źr: Instagram Beaty Kozidrak

W ciągu najbliższych miesięcy ukaże się autobiografia Beaty Kozidrak, wokalistki zespołu Bajm.

Lubelska gwiazda show-biznesu ogłosiła w piątek, wydanie swojej własnej książki

Moim marzeniem było napisać książkę, ale nigdy nie miałam czasu aby to zrobić. Gdy nadeszła pandemia i zamknięto nas w domach, pomyślałam że to jest właśnie ten czas. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że 4 maja, w moje urodziny będzie premiera. To taki prezent dla siebie, ale również i dla Was – moi Kochani – pisze na swoim Facebooku Beata Kozidrak.

Sam wydawca pisze o książce w ten sposób:

Ekspresyjna wokalistka, liderka Bajmu, autorka tekstów kultowych piosenek, gwiazda. Taką znamy ją wszyscy. Teraz Beata Kozidrak odsłania zupełnie nową twarz – pisarki, autorki autobiograficznej książki „Beata. Gorąca krew”

To opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. „Gorąca krew” opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty, zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię” po „Upiłam się tobą” – i ich ukryte znaczenia. Pozwala nam także podróżować z Beatą po świecie – od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone po Związek Radziecki – ale też przyjrzeć się codziennemu życiu gwiazdy. 

Książka ukazać się w sklepach 4 maja.

Redakcja

Powiązane artykuły

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments