Corona No. 19 – będzie nowa restauracja w Lublinie

 Corona No. 19 – będzie nowa restauracja w Lublinie

ulica Peowiaków w Lublinie przy której powstanie nowa restauracja

W Lublinie powstanie restauracja o wymownej nazwie – Corona No.19. Pomysłodawcą jest Karol Opoka, właściciel innej lubelskiej restauracji.

Karol Opoka prowadzi w miejscowości Kolonia Sobieszczany przy drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik restauracje ,,Swojskie Jadło”. Jest ona pomimo panujących obostrzeń ciągle czynna. Teraz zamierza otworzyć restauracje w Lublinie, w lokalu po restauracji wegetariańskiej przy ul. Peowiaków 6.

Nowa restauracja nazwę Corona NO.19 została wymyślona ze względu na panującą pandemię. Właściciel w ten sposób chce pokazać innym restauratorom, że można prowadzić działalność w normalnej formie. Zapewnia, że będzie starał się by restauracja w Lublinie działała w trybie stacjonarnym.

Walczę i chcę pokazać innym restauratorom, że można prowadzić tego typu działalność w miarę normalnej formie. Oczywiście wszystkie wymagania związane z zapewnieniem środków dezynfekcyjnych czy odpowiednimi odstępami pomiędzy stolikami są zachowywane. Dzięki temu pomimo wielu kontroli wciąż działam i co więcej, działalność zaczynam rozszerzać na kolejne lokale. A nazwa nowej restauracji została wymyślona aby zażegnać wirusa i uczcić zwycięstwo

powiedział w rozmowie z lublin112 Karol Opoka

Redakcja

Powiązane artykuły

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments