Finał Pucharu Polski ponownie na Arenie Lublin!

 Finał Pucharu Polski ponownie na Arenie Lublin!

Na Arenie Lublin odbędzie się już po raz drugi finał Pucharu Polski/ Krzysztof Żuk

Finał Pucharu Polski w 2021 roku rozegrany zostanie w Lublinie. Oficjalna decyzja została podjęta.

Finał Pucharu Polski już po raz drugi odbędzie się na Arenie Lublin. Mecz, który odbywa się od wielu lat na Stadionie Narodowym z uwagi na pandemię i zamknięte stadionu w ubiegłym roku rozegrany został w Lublinie. Także w tym roku kierownictwo PZPN zdecydowało, że prestiżowy mecz odbędzie się na lubelskim stadionie.

Kibice piłki nożnej czekają na wieczorny mecz Anglia – Polska, a tymczasem mamy oficjalne potwierdzenie, że 2 maja finał Pucharu Polski odbędzie się na naszym stadionie Arena Lublin.

napisał na swoim profilu na Facebooku Krzysztof Żuk

Kibice piłki nożnej czekają na wieczorny mecz Anglia – Polska, a tymczasem mamy oficjalne potwierdzenie, że 2 maja finał…

Opublikowany przez Krzysztofa Żuka Środa, 31 marca 2021

W 2020 roku w finale Pucharu Polski rozgrywanym w Lublinie, Cracovia wygrała po dogrywce z drużyną Lechii Gdańsk 3:2 i sięgnęła po prestiżowe trofeum. W tym roku wiemy już, że w finale nie zobaczymy Lechii Gdańsk. Szanse na ponowne zameldowanie się w meczu finałowym ma ciągle Cracovia.

Finał Pucharu Polski rozegrany zostanie 2 maja. Zmierzą się w nim zwycięzcy par Arka Gdynia vs Piast Gliwice (mecz 7 kwietnia) i Cracovia Kraków vs Raków Częstochowa (mecz 14 kwietnia).

O finale w zeszłym roku pisaliśmy tutaj.

Redakcja

Powiązane artykuły

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments