Od piątku ponowne otwarcie basenów w Lublinie

 Od piątku ponowne otwarcie basenów w Lublinie

Źr: Pixabay

Zgodnie z planami rządu od 12 lutego otwarte mogą zostać instytucje kultury, a także obiekty sportowe. Wśród nich także baseny.

Wprowadzone przez rząd od 12 lutego czasowe luzowanie obostrzeń sprawiło, że ponownie będziemy mogli korzystać z niektórych obiektów sportowych.

12 lutego wchodzi w życie nowe luzowanie obostrzeń, dzięki któremu będzie można korzystać z basenów sportowych oraz ze stadionu lekkoatletycznego. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie przywraca do funkcjonowania basen olimpijski w Aqua Lublin, Stadion Lekkoatletyczny przy Al. Piłsudskiego oraz basen sportowy w Centrum przy ul. Łabędziej.

MOSiR “Bystrzyca” w Lublinie ponownie otwiera dla mieszkańców basen olimpijski w Aqua Lublin, a także basen sportowy w Centrum przy ul. Łabędziej oraz Stadion Lekkoatletyczny przy al. Piłsudskiego – poinformował rzecznik prasowy MOSiR Lublin Miłosz Bednarczyk.

Harmonogram godzin otwarcia na basenie olimpijskim Aqua Lublin:

  • piątek w godz.: 8-21,
  • sobotę i niedzielę w godz.: 10-18,
  • Od poniedziałku basen będzie działać zgodnie z grafikiem oraz zacznie prowadzić grupowe zajęcia.

Basen sportowy na ulicy Łabędziej będzie funkcjonował w sobotę i niedzielę w godzinach od 10 do 18, zaś od poniedziałku według standardowych godzin otwarcia. Icemania pozostanie dalej zamknięta, ponieważ tylko lodowiska na świeżym powietrzu mogą funkcjonować według obecnych zezwoleń rządu.

Redakcja

Powiązane artykuły

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments