Pierwsza wygrana LUK Politechniki Lublin w play-offach

Lubelscy siatkarze pewnie pokonali zespół Mickiewicza Kluczbork w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Tauron 1. ligi.

LUK Politechnika Lublin zakończyła fazę zasadniczą na fotelu lidera Tauron 1. ligi. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ. Siatkarze z Lublina byli, więc faworytem w pierwszym meczu z Mickiewiczem Kluczbork. Podopieczni trenera Dariusza Daszkiewicza od początku narzucili swój styl i w efekcie wygrali pierwszego seta 25:18.

Drugi set był bardzo wyrównany i zacięty. Ostatecznie wygrali go po przewagach goście 27:25. W trzecim i decydującym czwartym secie górą byli siatkarze LUK Politechniki Lublin wygrywając do 17 i do 18.

MVP meczu został wybrany rozgrywający LUK Politechniki Lublin Grzegorz Pająk.

Drugi mecz rozegrany zostanie w Kluczborku w niedzielę 11 kwietnia o 18:00.

Można powiedzieć: witamy w play-offach. Całkowicie inne podejście wszyscy mają. Dzisiaj Kluczbork postawił nam wysoko poprzeczkę.