Przedpremierowe pokazy w Kinie Bajka – Obiecująca. Młoda. Kobieta

 Przedpremierowe pokazy w Kinie Bajka – Obiecująca. Młoda. Kobieta

fot: Filmewb/canva

Kino Bajka w od 19.02 do 21.02 zorganizuje trzy przedpremierowe pokazy filmu “Obiecująca. Młoda. Kobieta”.

Jak poinformowało Kino Bajka na swojej stronie od 19.02 do 21.02 zorganizuje trzy przedpremierowe pokazy filmu “Obiecująca. Młoda. Kobieta“. “Zapraszamy na kolejne pokazy przedpremierowe do najlepszego kina w Lublinie!” – czytamy na wydarzeniu.

Na portalu Rotten Tomatoes film “Obiecująca. Młoda. Kobieta” otrzymał aż 97% pozytywnych recenzji – krytycy są zachwyceni wyjątkową kreacją Carey Mulligan. Film otrzymał cztery nominacje do Złotych Globów w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, scenariusz i aktorka pierwszoplanowa.

Twórcy “Obiecującej. Młodej. Kobiety” nie przebierają w środkach. W popową narrację wrzucają bohaterkę na granicy obłędu, która w wyrachowany sposób mści się na facetach. Choć zachowanie Cassandry (Carey Mulligan) trudno ocenić jednoznacznie, jej losy śledzi się z żywym zainteresowaniem, bo faceci przedstawieni w filmie jak najbardziej na gorzką zemstę zasługują. Debiutantka Emerald Fennell tworzy natomiast feministyczny hymn, który nie pozostawia złudzeń: każdego drania spotka kara – nawet jeśli ma przyjść zza grobu.

czytamy w opisie filmu.

Redakcja

Powiązane artykuły

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments