Sanepid zapomniał próbek od pacjenta. Wynik badań na obecność koronawirusa i tak wyszedł pozytywny.

 Sanepid zapomniał próbek od pacjenta. Wynik badań na obecność koronawirusa i tak wyszedł pozytywny.

Niecodzienna sytuacja w jednym z laboratoriów Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Sanepid stwierdził obecność koronawirusa w wymazie od jednego z pacjentów. Problem w tym, że pobrana próbka została w domu potencjalnego chorego.

Lawinowo rośnie liczba chorych na koronawirusa. Rząd do tej pory przebadał ponad 2 miliony próbek. Wiele osób zastanawia się nad zasadnością wprowadzanych obostrzeń dotyczących tzw. stref żółtych oraz czerwonych, jak i planowanym obostrzeniom, które dotyczyć mają organizacji uroczystości rodzinnych. Trudno nie dziwić się ludziom, gdy co kilka dni Polskę obiegają dziwne i mało przejrzyste sytuacje dotyczące pracy Sanepidu.

Jedna z takich sytuacji przydarzyła się ostatnio w województwie małopolskim. Mieszkaniec Moszczenicy swą historią podzielił się w internecie, na lokalnym portalu Moszczenica.info.

“Szanowni Państwo, zaszło u mnie podejrzenie zarażenia koronawirusem. Przyjechała karetka do pobrania wymazu i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że zapomnieli zabrać wymazu” – napisał mężczyzna.

Jak się okazało, pomimo, że próbka została u mężczyzny to 3 dni później otrzymał on telefon od pracownika sanepidu z informacją, że wynik testu jest pozytywny. Tą informację celnie skwitował sam zainteresowany – “Jakim cudem, skoro wymaz został u mnie?”

Redakcja

Powiązane artykuły

guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś
Ktoś
5 miesięcy temu

To właśnie pokazuje, że cały ten wirus to pic na wodę i te testy nic nie dają. Bo są najzwyczajniej w świecie fałszowane, żeby podbić statystyki, żeby ludzie nadal się bali i ślepo słuchali idiotów z rządu…

Kraaaa
Kraaaa
4 miesięcy temu
Reply to  Ktoś

Ty jesteś pic na wodę… święconą…

Mandzik
Mandzik
5 miesięcy temu

Tak właśnie robią wyniki na pseudo wirusa ? niestety nie jest to pierwszy taki przypadek jak i zapewne ostatni, ale przecież epidemia pełną parą ??? szkoda tylkoz ,że jak w czerwcu były kampanie wyborcze i wece , gdzie każdy chodisl bez maski to zakażeń było do 400 w teraz nagle gdy noszą maski oczywiście tylko w sklepach i nie ma takich skupisk mamy 800 ??? i to już nawet nie jest śmieszne to jest po prostu żałosne ?

XYZ
XYZ
5 miesięcy temu

ups…”pandemia” się sypie 😀 może ludzie wreszcie zrozumieją, że tylko zgodny sprzeciw przeciwko tym zbrodniarzom daje nadzieję :/

Dom
Dom
5 miesięcy temu

To wlasnue pokszuje ze to sciema.

piotr
piotr
5 miesięcy temu

jak sam stwierdzil to cud,chodzi tylko “jaki?”

Adam
Adam
4 miesięcy temu

dlaczego czekal az oddzwonia, skoro wiedzial, ze zapomnieli probek?
ja bym sam do nich dzwonil, zeby wracali po probki… wolalbym wiedziec, skoro zaszlo podejrzenie.
nazbyt grubymi nicmi szyte.
podbijanie czytalnosci w chujowej gazecie?

Kaja
Kaja
4 miesięcy temu

Nie tą informacje tylko tę informację. Piszmy po polsku proszę