Tragiczny pożar

 Tragiczny pożar

Tragicznie zakończył się wczorajszy pożar kilkurodzinnego domu w Rejowcu Fabrycznym. W mieszkaniu, w którym wybuchł ogień, znalezione zostały zwłoki 57-letniego mężczyzny.

Na szczęście inne mieszkające tam osoby nie odniosły obrażeń. Budynek na obecną chwilę nie nadaje się do zamieszkania, został zabezpieczony przez administratora.

W środę około godziny 14.00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania w kilkurodzinnym parterowym domu w Rejowcu Fabrycznym. Podczas akcji ratowniczo-gaśniczej, w jednym z pomieszczeń, znalezione zostały zwłoki mieszkającego tam 57-letniego mężczyzny.

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności procesowe. Obecny był też biegły z zakresu pożarnictwa. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu dalszych badań.

Pozostałe osoby, które w tym budynku zamieszkiwały nie odniosły obrażeń. Jednak z uwagi na ich bezpieczeństwo i powstałe zniszczenia nie mogły wrócić do swoich mieszkań.

Redakcja

Powiązane artykuły

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments